پوشش آرای بهاران

4 نوع پاکت بسته بندی ساندویچ

پاکت ساندویچ

4 نوع پاکت بسته بندی ساندویچ

اگر شما به دنبال یکی از گزینه‌های ارزان‌ و به‌صرفه‌ برای بسته‌بندی اقلامی مانند خوراکی‌هایی چون ساندویچ هستید که علاوه بر قیمت، سالم بودن آن نیز برای شما اهمیت دارد پاکت‌های کاغذی جزو بهترین گزینه‌ها برای این کار است. این‌گونه پاکت‌ها، که معمولاً از جنس کاغذهای کرافت یا مومی هستند، برای نشان دادن توجه شما به سلامت مشتریانتان است که همین گزینه باعث برند سازی و تشویق مشتری شما خواهد شد.
در ادامه چهار نوع کاغذ محبوب مورداستفاده برای ساخت پاکت‌های کاغذی برای بسته ‌بندی ساندویچ آورده شده است:
  1. کاغذ کرافت
  2. کاغذ مومی
  3. کاغذ مقوا
  4. کاغذ کاهی

پاکت‌ ساندویچ در جنس‌های کرافت، مومی و متالایز با قیمت مناسب در شرکت بهاران پک به فروش می­رسند. تمامی سفارش‌های شما در بسته ­بندی محکم و ضدآب انجام می­شوند تا بدون هیچ آسیبی به دست شما برسند. جهت سفارش و خرید آنلاین پاکت ساندویچ تنها کافی است به سایت بهاران پک مراجعه کنید. همچنین بسیاری از افراد جهت بسته بندی ساندویچ از کاغذهایی مانند کاغذ مومی، پوستی و یا کرافت نیز استفاده می­کنند که تمامی آن­ها در شرکت بهاران پک موجود است و با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب به­صورت خام و چاپ‌شده به فروش می­رسد.

شرکت پوشش آرای بهاران

این شرکت هم چنین با بکارگیری تجهیزات پیشرفته مانند دستگاههای پاکت سازی مدرن،چاپ،لمینت،برش امکان تولید انواع پاکت های زیپ دار و بدون زیپ را در اندازه و طرح های مختلف با ویژگی ها و مدلهای متنوع فراهم ساخته است و آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و پذیرش سفارشات توسط کارشناسان این مجموعه بزرگ درتولید انواع بسته بندی: باکس پوچ, پاکت ایستاده, پاکت پنجره دار, پاکت ترحیم, سه طرف دوخت کاست دار, پاکت وکیوم, بغل کاست، چاپ فلکسو، چاپ هلیوگرام،قیمت چاپ رنگی در جنس های شفاف،متالایز، شفاف متالایز ،آلومینیوم،کرافت،گلاسه،کاغذ رنگی،کاغذ مومی، و… اعلام می دارد.
 
×