پوشش آرای بهاران

پاکت قهوه فروشی

پاکت قهوه فروشی

پاکت قهوه فروشی

انتخاب بهترین پاکت قهوه برای قهوه چیزی فراتر از انتخاب یک طراحی جذاب است. بسته بندی مناسب،قهوه را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارد، به این معنی که بسته بندی، تأثیر مستقیمی بر طعم دانه های قهوه دارد.بسته بندی قهوه به صورت مناسب، قسمت بسیار مهمی از فرایند نگهداری قهوه است، به همین دلیل است که بسیاری از افراد فعال در این صنعت به بسته بندی های سفارشی روی آورده اند.

بنابراین اگر می خواهید در این کسب و کار موفق باشید، لازم است به بسته بندی قهوه توجه ویژه داشته باشید. البته تنها یک نوع بسته بندی درست وجود ندارد انتخاب بسته بندی مناسب به مواردی مانند مقیاس کسب و کار شما، فرایند پر کردن بسته بندی و نوع مشتری نیز بستگی دارد. با ارتباط با خرید پاکت قهوه کارشناسان بهاران پک می تونید بهترین انتخاب را داشته باشید.گروه تولیدی بهاران پک قادر به تولید انواع پاکت قهوه ( سه طرف دوخت ، زیپدار ، بغل کاست ، ته کاست و … ) و نایلون های بسته بندی قهوه است.

پاکت شفاف ته کاست زیپدار پاکت شفاف ته کاست زیپدار

شرکت بهاران پک

این شرکت  با بکارگیری تجهیزات پیشرفته مانند دستگاههای پاکت سازی مدرن،چاپ،لمینت،برش امکان تولید انواع پاکت های زیپ دار و بدون زیپ را در اندازه و طرح های مختلف با ویژگی ها و مدلهای متنوع فراهم ساخته است و آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و پذیرش سفارشات توسط کارشناسان این مجموعه بزرگ درتولید انواع بسته بندی: باکس پوچ, پاکت ایستاده, پاکت پنجره دار, پاکت ترحیم, سه طرف دوخت کاست دار, پاکت وکیوم, بغل کاست، چاپ فلکسو، چاپ هلیوگرام،قیمت چاپ رنگی در جنس های شفاف،متالایز، شفاف متالایز ،آلومینیوم،کرافت،گلاسه،کاغذ رنگی،کاغذ مومی، و… اعلام می دارد.

 

×