پوشش آرای بهاران

پاکت غذای حیوانات خانگی

بسته بندی غذای حیوانات خانگی

شرکت پوشش آرای بهاران مجموعه وسیعی از مواد بسته بندی برای غذای حیوانات خانگی (گربه، سگ، اسب، ماهی) را ارائه می دهد. این مواد شامل کیسه های کاغذی پوشش داده شده، کیسه های لمینت ، کیسه های بافته شده PP (Power-Block®)، جعبه های تاشو PET با قفل خودکار می باشد.

بسته بندی غذای حیوانات

ویژگی پاکت بسته بندی غذای حیوانات خانگی

با توجه به افزایش تقاضا برای غذای حیوانات خانگی، در حال حاضر بخش های جداگانه ای در هر سوپرمارکت خرده فروشی وجود دارد که در آن محصولات با برندهای مختلف نمایش داده می شود. با به دست آوردن پاکت بسته بندی غذای حیوانات خانگی که با چشم انداز منحصر به فرد و فریبنده خود مشتریان را جذب می کند، از همه آن برندها منحصر به فرد باشید. با نمایش محصولات خود بهتر از رقبای خود در پاکت بسته بندی غذای حیوانات خانگی با چاپ رنگارنگ که توجه مشتریان را به خود جلب می کند، فروش را افزایش دهید.

برای مقایسه قیمت ها فوراً قیمت دریافت کنید.

ما در بهاران پک هرگز کیفیت را نسبت به قیمت یا هر چیز دیگری به خطر نمی اندازیم. اعلام قیمت ما بلافاصله پس از تماس با کارشناسان فروش، با پیشنهاد شما کار خواهند کرد. آنها به دقت اندازه، تعداد جعبه ها و تعداد رنگ هایی را که می خواهید روی جعبه ها چاپ کنید بررسی می کنند و کمترین قیمت را نسبت به بازار برای شما اعلام می کنند.

پاکت شفاف بغل کاست پنج طرف دوخت دسته پانچی

بهاران پک تولید و عرضه‌کننده انواع بسته بندی غذای حیوانات اهلی و خانگی مانند: سگ، گربه، پرندگان، آبزیان بصورت عمده و جزئی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت.برای مشاوره در زمینه چاپ و بسته بندی غذای حیوانات می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  • ویژگی های ظاهری:بغل کاست،پنج طرف دوخت،دسته پانچی
  • نوع چاپ: هلیوگراور
  • جنس پاکت:شفاف
  • ترکیبات: دو لایه پلی استر،پلی اتیلن
  • امتیازات :قابلیت تولید پاکت بسته بندی بغل کاست در ابعاد،طرح و جنسهای مختلف، استفاده از مواد اولیه با کیفیت مانند cpp،opp،pet،pe ، ارسال سریع و تضمینی جنس، تحویل به موقع سفارشات طبق زمان قید شده در پیش فاکتور،امکان تسویه مبلغ فاکتور طی چند مرحله تا زمان تحویل سفارش.قابلیت چاپ با فلکسو و هلیوگراور.
  • تجهیزات جانبی:زیپدار،دسته دار،ته کاست، بغل کاست،باکس پوچ،مرکز دوز،پنج طرف دوخت،کلاه مکزیکی،ایزی اپن،انواع پانچ
×