پوشش آرای بهاران

پاکت ترحیم

پاکت تحریم

چرا بهتر است از پاکت ترحیم در مجالس ختم استفاده کنیم؟

تولید پاکت ترحیم، یکی از مهمترین قسمت های مجالس ختم، پذیرایی خوب و شایسته از میهمانان می باشد. در گذشته اغلب از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی برای قراردادن انواع اقلام غذایی و ارائه به میهمانان استفاده می شد که امروزه نیز در بسیاری از جاها هنوز استفاده می شود. اما این ظروف پلاستیکی مضرات زیادی برای محیط زیست دارند و زمین ما را تهدید می کنند.

بنابراین بهتر است از جایگزین های سالم و قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر استفاده نماییم. بخصوص در مراسمی مانند ترحیم که به یکباره تعداد زیادی نایلون و پلاستیک مصرف می شود.در نتیجه پاکت ترحیم بهترین و ایده آل ترین جایگزین نایلون ها و ظروف یکبار مصرف هستند. زیرا با توجه به شکل ظاهری که ساک دستی بوده و فرم ایستاده و جعبه ای دارند می توانند جایگزین هم ظروف یکبار مصرف و هم نایلون هایی که این ظروف را در آن ها قرار می دهند،باشند.

پاکت تحریم
پاکت تحریم

پاکت ترحیم(پخش عمده پاکت ترحیم)

پاکت شفاف ته کاست زیپدار،پنجره دار،دسته دار دارای زیپ بسیار عالی، دسته محکم، ضخامت مناسب که تحمل وزنی یک کیلوگرم را دارد.نوار شفاف وسط نایلون باعث می شود بتوانید محتویات داخل آن را مشاهده کنید.

  • ویژگی های ظاهری:ته کاست،زیپدار، پنجره دار،دسته دار
  • نوع چاپ: هلیو گراور
  •  جنس پاکت:شفاف
  • ترکیبات: دو لایه پلی استر،پلی اتیلن
  • امتیازات :قابلیت تولید در ابعاد،طرح و جنسهای مختلف، استفاده از مواد اولیه با کیفیت مانند cpp،opp،pet،pe ، ارسال سریع و تضمینی جنس، تحویل به موقع سفارشات طبق زمان قید شده در پیش فاکتور،امکان تسویه مبلغ فاکتور طی چند مرحله تا زمان تحویل سفارش.قابلیت چاپ با فلکسو و هلیوگراور.

شرکت بسته بندی بهاران پک به عنوان اولین و معتبر ترین کارخانه بسته بندی مواد غذایی با استفاده از به روز ترین دستگاه های بسته بندی با امکان چاپ تا هشت رنگ در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد تا با ایده های نوین چاپ بتواند در خدمت شما باشد.

جهت ثبت سفارش با کارشناسان در تماس باشید- 02146834623-02146834724

 

×