پوشش آرای بهاران

پاکت بسته‌بندی

پاکت بسته‌بندی

همه ما همیشه بهترین پاکت بسته‌بندی را برای محصولات خودمان در نظر داریم و رول یا پاکت با چاپ طرح اختصاصی، جذابترین بسته بندی برای محصول ماست. ولی مانند تمام انتخاب ها، دراین مورد نیز شرایط و هزینه مخصوص به خود را دارد.شما برای داشتن یک بسته بندی مناسب، چه به صورت رول و چه به صورت پاکت با طرح برند خودتان اهمیت دارد.

پاکت بسته بندی به عنوان شکیل ترین نوع بسته بندی مواد غذایی و محصولات شناخته شده است که همراه با قیمت مناسب چشم گیر تر از هر نوع بسته بندی در ویترین فروشگاه ها است، از همین رو با استفاده از پاکت جلب اعتماد از سمت مشتری راحت تر بوده و میزان فروش نهایی افزایش پیدا می کند.

شرکت بهاران پک هم چنین با بکارگیری تجهیزات پیشرفته مانند دستگاههای پاکت سازی مدرن،چاپ،لمینت،برش امکان تولید انواع پاکت های زیپ دار و بدون زیپ را در اندازه و طرح های مختلف با ویژگی ها و مدلهای متنوع فراهم ساخته است و آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و پذیرش سفارشات توسط کارشناسان این مجموعه بزرگ درتولید انواع بسته بندی: باکس پوچ, پاکت ایستاده, پاکت پنجره دار, پاکت ترحیم, سه طرف دوخت کاست دار, پاکت وکیوم, بغل کاست، چاپ فلکسو، چاپ هلیوگرام،قیمت چاپ رنگی در جنس های شفاف،متالایز، شفاف متالایز ،آلومینیوم،کرافت،گلاسه،کاغذ رنگی،کاغذ مومی، و… اعلام می دارد.

در چاپ اختصاصی باید حاضر به قبول سه شرط اصلی زیر باشید:

  • چاپ اختصاصی نیاز به ساخت سیلندر و یا کلیشه دارد.
  • حداقل میزان سفارش
  • طرح شما برروی کلیشه یا سیلندر حک می شود و هزینه آن به دو عامل تعداد رنگ طرح و ابعاد بسته بندی کاملا وابسته است.
  • زمان آماده سازی چاپ اختصاصی
  • حال اگر شما به هر دلیلی، اعم از نظر بودجه بندی مالی، تیراژ سفارش، زمان و یا حتی مدارک حقوقی ثبت برند و مجوزات قانونی امکان داشتن یک بسته بندی با چاپ اختصاصی را ندارید، بهترین انتخاب برای شما استفاده از پاکت های عمومی تولید شده و آماده تحویل است.

پاکت های بسته بندی را می توان بر اساس جنس تولید به سه دسته تقسیم بندی کرد که عبارتند از :

  • کاغذی (کرافت) : یکی از پر مصرف ترین نوع های بسته بندی که کاربرد بسیار وسیعی برای خرده فروشی ها مخصوصا فروشگاه های آجیل، خشکبار، حبوبات و … دارد نمونه پاکت کرافت یا همان پاکت کاهی است.
  • پلاستیکی : اکثر صنایع مواد غذایی و کالا برای بسته بندی و حتی خرده فروش ها از پاکت های پلاستیکی استفاده می کنند، دلیل محبوبیت این بسته بندی قیمت پایین، ظاهر جذاب و چاپ پذیری بالای آن است. برای تولید پاکت از مواد اولیه پلی اتیلنی یا سلفونی ( پلی پروپیلن ) که همان OPP , BOPP و CPP استفاده می شود.
  • متالایز ( آلومینیومی ) : نمونه های متالایز یا همان فویل آلومینیومی به دو صورت تولید می شود یکی با ضخامت پایین که با عنوان متالایز شناخته شده و با لمینت روی پلاستیک تولید می شود و دیگری فویل آلومینیوم که به علت ضخامت بالا با این عنوان شناخته شده که هم به صورت خام و هم به صورت لمینتی با پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.
×