پوشش آرای بهاران

پاکت بسته بندی چای ماسالا

پاکت بسته بندی چای ماسالا

پاکت بسته بندی چای ماسالا

یکی از مهم ترین و خوش طعم ترین چای های موجود در بازار که امروزه نیز افراد زیادی از آن استقبال می کنند، چای ماسالا می باشد. این چای دارای خواص زیادی می باشد و از ترکیبات مختلفی تهیه شده است. طرز تهیه این چای نیز بسیار آسان است و افراد می توانند آن را در خانه نیز تهیه کنند.

چای ماسالا چیست؟

این چای، بومی کشورهای هندوستان و تایلند می باشد و از قدمت زیادی برخوردار است. این چای کاملا گیاهی دارای طبیعتی گرم می باشد و پادشاهان هندی در مهمانی ها و مجالس خود از آن برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می کردند.این چای دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و از ترکیبات مغذی زیادی تشکیل شده است. به همین دلیل می تواند دارای خواص دارویی و درمانی زیادی باشد و می توان از آن به عنوان یک داروی سنتی نیز استفاده کرد.بازار فروش این چای نه تنها در کشورهای بومی آن بلکه در بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی بسیار خوب می باشد. زیرا یک چای مخلوط گیاهی محسوب می شود.

مصرف چای ماسالا

بسته بندی چای ماسالا

چای ماسالا نوشیدنی داغ زندگی اکثر ایرانیان شناخته شده است،طی سالیان اخیر خوشبختانه توجه و علاقه مردم به مصرف چای ماسالا رونق خوبی به این بازار اختصاص داده است.گزینه مناسب برای بسته بندی چای ماسالا از هر سه گروه پاکت های باکس پوچ، بغل کاست و ایستاده زیپ دار می تواند باشد.گزینه های مناسب برای چای ماسالا باتوجه به حجیم بودن آنها پاکت های بغل کاست و پاکت های باکس پوچ است و از پاکت های ایستاده زیپ دار معمولاً برای چای استفاده می شود.

 

×