پوشش آرای بهاران

پاکت بسته بندی نمک

پاکت بسته بندی نمک

پاکت بسته بندی نمک

همه موادی که به شکل عمده برای فروش در فروشگاه ها آماده می شوند، در بسته بندی های مختلف قرار گرفته اند. پاکت بسته بندی نمک نیز نوعی بسته بندی است که تولیدی بهاران پک می تواند آن را در ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه کند‌. نمک به عنوان یک ادویه پرمصرف یک مواد بسیار ضروری به شمار می رود و هر فرد با توجه به رژیم غذایی که دارد، از بین نمک های صنعتی، نمک صورتی، نمک دریا، نمک هیمالیا یکی را برای مصرف انتخاب می کند. چاپ روی پاکت بسته بندی نمک یکی از مواردی است که در افزایش فروش و جذب مشتری نقش بسزایی دارد. جهت خرید بسته بندی نمک و یا سفارش چاپ کلیک کنید!

پاکت بسته بندی نمک
پاکت بسته بندی نمک

بسته بندی نمک جایگاه خاصی در صنعت بسته بندی دارد.استفاده از طرح های متنوع به فروش بیشتر این محصول کمک شایانی کرده است.شرکت بسته بندی بهاران پک به عنوان اولین و معتبر ترین کارخانه بسته بندی مواد غذایی با استفاده از به روز ترین دستگاه های بسته بندی با امکان چاپ تا هشت رنگ در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد تا با ایده های نوین چاپ بتواند در خدمت شما باشد.

یکی از عمده مشکلات ایران در کسب جایگاه بالا در بازار اروپا عدم وجود بسته‌بندی مناسب برای محصول است.بسته‌بندی محصولات یکی از مهمترین فاکتورها در جلب توجه و خرید است. بیشتر محصولات ایران یا به صورت فله و در بسته‌بندی‌های عمده از کشور صادر می‌شوند، یا به دلیل نداشتن بسته‌بندی مناسب، با قیمت پایین فروخته می‌شوند. این موارد باعث شده که محصولات ایرانی تا امروز موفق به کسب جایگاه مناسب در بازار جهانی نشوند.

جهت ثبت سفارش با کارشناسان در تماس باشید- 02146834623-02146834724

 

×