پوشش آرای بهاران

پاکت باکس پوچ و کاربرد آن

پاکت باکس پوچ و کاربرد آن

شرکت پوشش آرای بهاران با بهره مندی از آخرین فناوری روز دنیا،اقدام به تولید جدیدترین نوع پاکت در صنعت چاپ و بسته بندی با استفاده از بهترین مواد اولیه در جنس ها و ابعاد مختلف کرده است.این پاکت که به نام های پاکت 8 طرف دوخت یا باکس پوچ و یا فلت باطم شناخته شده است همگام با آخرین تکنولوژی روز صنعت چاپ و با تکیه بر نیم قرن تجربه در امور چاپ و بسته بندی در بهاران پک تولید و به صورت عمومی در سایز ورنگ بندی های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است.این مدل از پاکت شکل خاصی از پاکت سازی است که از لحاظ ظاهری نسبت به سایر پاکت ها شکیل تراست و به همین دلیل باعث جذابیت بیشتر محصول شما می شود.پاکت باکس پوچ دارای کفه‌ ای صاف و همچنین قابلیت ایستایی دارد و دارای زیپ جیبی می باشد که سبب می شود تا بتوانید از پاکت استفاده مجدد داشته باشید.

انتخاب پاکت بسته بندی باکس پوچ 2

از مزایای مهم این پاکت که باعث شده تا به عنوان یکی از پر طرفدارترین پاکت های بسته بندی به حساب بیاید شامل موارد زیر می باشد.

  • کفه‌ صاف آن، امکان ایستایی را بر روی قفسه های فروشگاه فراهم میکند.
  • پر کردن محصول داخل این پاکت بسیار راحت‌تر از سایر پاکت‌های انعطاف‌پذیر می‌باشد.
  • برای تولیدکنندگان، امکان نمایش برندشان را در هر چهار طرف عمودی و همچنین قسمت پایین پاکت فراهم می‌کند.
  • جایگزین مناسبی برای جعبه‌های کارتن تاشو می‌باشد.
  • با توجه به کاهش هزینه مواد اولیه در مقایسه با مواد اولیه بسته بندی هایی همچون بطری و قوطی، مزایای بیشتری دارد.
  • استفاده چندین باره از پاکت
  • چاپ پذیری بسیار مناسب

باکس پوچ سوپاپ دار

پاکت باکس پوچ سوپاپ دار​

سوپاپ تخلیه یک طرفه، تکنولوژی است برای بسته بندی محصولاتی که تولید گاز می کنند، این سوپاپها امکان تخلیه گاز از بسته بدون اینکه هوایی وارد آن شود را به مصرف کننده می دهد. این فرآیند در مواد غذایی مختلف از جمله قهوه، باعث تازه ماندن، باد نکردن بسته و جلوگیری از اکسید شدن دان قهوه می گردد.پیشنهاد ما برای تمام مواد غذایی که تولید گاز می کنند همانند قهوه ، میوه خشک که می خواهند از پاکت های ایستاده ، بغل کاست ، ته کاست و دیگر نوع ها استفاده کنند این است که با تعبیه سوپاپ بدون وارد شدن هوا درون پاکت ، گاز های موجود در بعضی از مواد غذایی گرفته شود که تاثیر مستقیمی در کیفیت محصول برای مصرف کننده دارد .

بایستی توجه داشت که به صورت عمومی پاکت ها سوپاپ دار نیستند.در صورت سفارش سوپاپ نصب می شود.پاکت هایی که می توانیم بر روی آنها سوپاپ نصب کنیم.

  1. پاکت باکس پوچ کرافت متالایز
  2. دو رو متالایز
  3. بغل کاست

در کیلوی پاکت باکس پوچ

تعداد در کیلوی پاکت باکس پوچ​

در کیلوی پاکت باکس پوچ 1

×