حریم خصوصی

مشتریان بهاران پک برای خرید، ارسال نظرات و دستیابی به برخی امکانات دیگر سایت، نیازمند ثبت نام در سایت و ورود اطلاعات خود هستند.

بهاران پک با احترام به حریم شخصی مشتریان تلاش می‌کند تا خدماتی امن را در اختیار شما مشتریان گرامی بگذارد.اطلاعاتی مورد نیاز شامل آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل شماست. همچنین مطابق با قوانین تجارت الکترونیک و قانون‌هایی که در روند خرید وجود دارد (فاکتور رسمی، گواهی ارزش افزوده و …)، ثبت نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی ونام شرکت،کد اقتصادی و شناسه ملی برای مشتریان حقوقی الزامی است.

تمامی آدرس، ایمیل و شماره تلفن‌هایی که شما در سایت وارد می‌کنید به منزله تایید از جانب شماست و همه تعاملات بهاران پک با شما از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت. در صورتی که این اطلاعات به طور کامل وارد نشده باشد، بهاران پک از شما اطلاعات بیشتری می‌خواهد.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری برعهده کاربر است. در صورتی که هریک از اطلاعات شما نظیر شماره تماس تان تغییر یافت، به پروفایل خود رفته و آن را به روز کنید.

بهاران پک نیز همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP وکوکی ها استفاده می کند، اما پروتکل،سرور و لایه های امنیتی بهاران پکو روش های مناسب مدیریت داده ها، از اطلاعات کاربران محافظت می نماید.

اطلاعات شما به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت و به صورت محرمانه حفظ و نگهداری خواهد شد مگر اینکه حکمی از جانب مراجع قانونی صادر گردد.

بهاران پک در حفظ حریم شخصی شما و نگهداری از اطلاعات شخصی شما نهایت سعی خود را خواهد کرد تا شما با اطمینان خرید نمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال لطفا باشماره زیر ارتباط برقرار نمایید.

تلفن تماس : 02146834623

زمان پاسخگویی:شنبه تا چهارشنبه : 8:00 تا 17:00

پنجشنبه ها : 8:30 تا 14:00

کارشناسان فروش:

09128182334

09128182336

09352864265