پوشش آرای بهاران

انواع پاکت بسته بندی

جنس پاکت بسته بندی

پاکت بسته بندی به عنوان شکیل ترین نوع بسته بندی مواد غذایی و محصولات شناخته شده است که همراه با قیمت مناسب چشم گیر تر از هر نوع بسته بندی در ویترین فروشگاه ها است، از همین رو با استفاده از پاکت جلب اعتماد از سمت مشتری راحت تر بوده و میزان فروش نهایی افزایش پیدا می کند.خط تولید بهاران پک قادر به تولید و چاپ انواع پاکت بسته بندی در ابعاد ضخامت مورد نیاز مشتری است، همینطور هر نوع سفارش سازی برای تولید یک بسته بندی منحصر به فرد پذیرفته می شود.

انواع پاکت بسته بندی:

کاغذی کرافت : یکی از پر مصرف ترین نوع های بسته بندی که کاربرد بسیار وسیعی برای خرده فروشی ها مخصوصا فروشگاه های آجیل، خشکبار، حبوبات دارد نمونه پاکت کرافت یا همان پاکت کاهی است.

پلاستیکی : اکثر صنایع مواد غذایی و کالا برای بسته بندی و حتی خرده فروش ها از پاکت های پلاستیکی استفاده می کنند، دلیل محبوبیت این بسته بندی قیمت پایین، ظاهر جذاب و چاپ پذیری بالای آن است. برای تولید پاکت از مواد اولیه پلی اتیلنی یا سلفونی ( پلی پروپیلن ) که همان OPP , BOPP و CPP استفاده می شود.

متالایز  آلومینیومی : نمونه های متالایز یا همان فویل آلومینیومی به دو صورت تولید می شود یکی با ضخامت پایین که با عنوان متالایز شناخته شده و با لمینت روی پلاستیک تولید می شود و دیگری فویل آلومینیوم که به علت ضخامت بالا با این عنوان شناخته شده که هم به صورت خام و هم به صورت لمینتی با پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

×