پوشش آرای بهاران

انواع پاکت ایستاده

انواع پاکت ایستاده

پاکت ایستاده به عنوان یک بسته بندی شیک و کاربردی همواره مورد توجه تولیدکنند گان و مشتریان قرار داشته است. زیبایی این نوع بسته بندی، بازاریابی محصولات مختلف را موفق تر نموده و باعث جذب مشتریان به خرید می گردد. قابلیت ایستایی و چشم نوازی درون ویترین فروشگاه از محاسن اصلی این نوع بسته بندی وعلت خاص بودن آن است. جنس این پاکت ها می تواند از جنس سلفون شفاف، متالایز و یا کاغذ کرافت باشد. همچنین این محصول را می توان در انواع پاکت ایستاده کاست دار، پاکت ایستاده پنجره دار، پاکت ایستاده متالایز، پاکت کرافت ایستاده و… تولید کرد.

پاکت ایستاده و کاربرد آنها
پاکت ایستاده و کاربرد آنها

بسته بندی انواع مواد غذایی، دارویی، کشاورزی، آرایشی، بهداشتی، قطعات خودرو، لوازم الکتریکی و… از کاربردهای پاکت ایستاده می باشد.طراحی زیبا و منحصربفرد، مقاومت بالا در برابر آسیب های فیزیکی، انعطاف پذیری خوب، وزن سبک و هزینه مناسب را می توان از مهم ترین علل تمایل به استفاده از پاکت های بسته بندی دانست. به علاوه، یکی از مهم ترین موارد سفارشی سازی این محصول، تولید پاکت های ایستاده زیپ دار است. زیپ دار کردن پاکت، موجب سهولت در استفاده از آن شده و امکان استفاده مجدد و چندین باره از آن را فراهم می سازد که این ویژگی با استقبال زیادی به خصوص از طرف تولیدکنندگان محصولات غذایی همراه است.

پاکت های ایستاده در سایزهای متنوعی شامل ۱۰*۱۴، ۱۴*۱۹، ۱۶*۲۴، ۲۰*۲۹،۲۴*۳۳ و… به تولید می رسند. با این حال امکان تغییر سایز و ضخامت بر حسب نیاز مشتری نیز فراهم می باشد. همچنین لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به طراحی و چاپ این محصول با جدیدترین متدهای روز دنیا در مجموعه پوشش آرای بهاران انجام می پذیرد.

 

×