پوشش آرای بهاران

پاکت و کیسه بسته بندی کود

پاکت بسته‌بندی کود،سم و بذر

پاکت و کیسه بسته بندی کود

بسته‌بندی امروزه در صنایع مختلف اهمیت بسزایی دارد، به نحوی که ممکن است یک شرکت تولیدی به دلیل صرف زمان و هزینه  روی طراحی و بسته‌بندی کود و سم شیمیایی و بذر کشاورزی از سایر شرکت‌ها  که اهمیتی به این موضوع نمی‌دهند پیشی گرفته و فروش بیشتری را تجربه کند. البته لازم به ذکر است طراحی و بسته‌بندی مناسب محصولاتی مانند کود کشاورزی، مزیت نبوده بلکه ضروری و لازم است.

اهمیت و مزایای پاکت و کیسه بسته بندی کود

حتما می‌دانید که کلیه گیاهان برای رشد مناسب و گل‌دادن به خاکی مناسب و حاوی مواد مغذی نیاز دارند که اغلب این مواد مغذی، در خاک گلدان‌ها و باغچه‌ها وجود نداشته و یا به مقدارمناسب و کافی نیست. به همین علت می‌بایست به گیاهان خود کود شیمیایی بدهیم تا کمبود مواد مغذی در خاک گلدان و گیاه‌ها جبران شود.پاکت‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی ایستاده زیپدار، پاکت‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی بغل کاست و پاکت‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی باکس پوچ در دنیای امروز یکی از پرمصرفترین انواع بسته‌بندی در صنعت کشاورزی و بسته‌بندی جهان است.استفاده از پاکت‌های بسته‌بندی در محصولات کشاورزی فرآیند حمل و نقل محصولات و باز کردن و استفاده را آسان تر خواهد کرد.

پاکت‌های مناسب برای بسته‌بندی کودهای شیمیایی

پیشنهاد ما در شرکت پوشش آرای بهاران پاکت باکس پوچ سایز 26*14 و 28*17 و پاکت‌های ایستاده زیپ دار 29*20، متناسب با حجیم بودن کود بوده که جزء پرفروشترین  و پرمصرف‌ترین هاست.برای کودهای خانگی پاکت ایستاده زیپدار سایز 19*12 و19*14 و پاکت باکس پوچ سایز20*12، مناسب بوده و پیشنهاد می‌گردد.تنوع سایز و تنوع رنگ پاکت‌ها یکی از ویژگی‌های سایت پاکت‌های بسته‌بندی شرکت پوشش آرای بهاران علاوه بر ارسال رایگان است.

ضمن اینکه پاکت‌های بسته‌بندی کود و سم کشاورزی و بذر همگی عایق رطوبت بوده و در برابر عبور هوا، نور و اکسیژن مقاوم هستند. (دقت شود که از عبارت مقاوم استفاده شده است چرا که نور از متالایز عبور می کند.)پاکت‌های مناسب بذر کشاورزی و کود و سموم شیمیایی می‌بایست از محیط زیست محافظ نموده و تجزیه‌پذیر باشند.

 
×